Vibroakustilise Teraapia Stuudio

Stuudio uksed avanevad taas septembris 2020
Vaata soodsaid pakkumisi siit

Marit avas oma Vibroakustilise Teraapia Stuudio uksed Tallinna kesklinnas True Pilates stuudio ruumides (Fr. R. Kreutzwaldi 24) 2020. aasta jaanuaris.

Vibroakustiline teraapia (VAT) on ravimeetod, mille puhul kasutatakse madalsageduslikke siinushelisid kombineerituna muusika või loodushelidega teraapilistel eesmärkidel (Vinkel, 2019). VAT mõjutust viiakse läbi tunnustatud Norra firma Multivib seadmega ning protsessi rikastamiseks lisandub juurde suuline juhendatud lõdvestus. Mõjutust viiakse läbi pikali asendis, riided seljas. Enne ja pärast VAT mõjutust toimub vestlus seansi eesmärkide seadmiseks ning reflekteerimiseks.

  • Soovituslik teraapiaprotsessi pikkus on 10 seanssi, kuid esmaseid positiivseid tulemusi võib märgata juba esimesel korral

Marit on sertifitseeritud VIBRAC tase II vibroakustilise teraapia praktik (VIBRAC Skille-Lehikoinen Centre for Vibroacoustic Therapy and Research; 2017)

KKK: Kellele on vibroakustiline teraapia mõeldud?

Kõige üldisem eesmärk on pakkuda kliendile sügavat lõdvestust, mis aitab korrastada hingamist, vähendada ärevust, stressi ja valu, vabastab vaimsetest ja füüsilistest pingetest, parandab mõtteselgust ja suurendab heaolu.

KKK: Millised on vibroakustilise teraapia vastunäidustused?

VATi vastunäidustused: äge põletik, südamestimulaator ja südame rütmihäired, ülikõrge vererõhk, tromboosi oht, maohaavad, lahtine haav, sapi-, neeru-, põiekivid ja -liiv ning rasedus.

EMTÜ

Marit on alates 2010. aastast Eesti Muusikateraapia Ühingu liige (sh aastatel 2013-2015 EMTÜ juhatuse liige).

muusikateraapia.eu